NATJEČAJ ZA POPUNU RADNOG MJESTA - SOCIOLOGIJA

Autor: Vanja Ličina, 17. 11. 2020.

Sve informacije vezane za natječaj za popunjavanje radnog mjesta nastavnik/ca sociologije pogledajte pod više.

EKONOMSKA ŠKOLA SISAK

Sisak, Kralja Tomislava 19

U Sisku, 13.11. 2020.

• mrežna stranica -

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata po natječajnom postupku donosi

LISTU KANDIDATA

prijavljenih na natječaj Ekonomske škole Sisak od 02.11.2020. objavljenog na mrežnim

stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i

Ekonomske škole Sisak za radno mjesto:

NASTAVNIK/CA SOCIOLOGIJE – 1 izvršitelj/ica

neodređeno vrijeme, nepuno radno vrijeme, 4 sata tjedno

kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja:

ime i prezime kandidata:

1. M. M.
  2. S. B.
  3. M. Z. M.
  4. M.Č.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata

EKONOMSKA ŠKOLA SISAK

SISAK, Kralja Tomislava 19

Sisak, 16.11. 2020.

Povjerenstvo za provedbu natječaja Ekonomske škole Sisak objavljuje

O B A V I J E S T

kandidatima prijavljenim na natječaj na radna mjesta nastavnik/ca sociologije objavljen na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Ekonomske škole Sisak od 02.11.2020.

Kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja mogu pristupiti testiranju, a popis kandidata objavljen je na oglasnoj ploči Škole dok su na mrežnoj stranici Škole objavljeni samo inicijali imena i prezimena kandidata.

Provjera kandidata se sastoji od dva dijela, pisane provjere kandidata putem testiranja u trajanju od 30 minuta i razgovora s kandidatom ( intervju ), a vrednuje se bodovima.

Kandidat koji nije pristupio testiranju i na intervju, ne smatra se kandidatom.

u utorak 24.11.2020. s početkom u 13.20. sati

inicijali imena i prezimena kandidata:

1. M.M.
  2. S.B.
  3. M.Z.M.
  4. M.Č.

Pismeni dio testiranja održat će se u jednoj od učionica škole ovisno o rasporedu nastave o čemu će kandidati biti obaviješteni neposredno prije početka testiranja.

Kandidati prilikom dolaska trebaju ponijeti osobnu iskaznicu i obavezno koristiti zaštitnu masku, a testiranje će se obaviti sukladno propisanim epidemiološkim mjerama.

Pravni izvori za pripremu kandidata za testiranje:

Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

Statut Ekonomske škole Sisak

Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi

Na razgovor ( intervju ) s Povjerenstvom pozvat će se kandidati koji su ostvarili najmanje 60% bodova od ukupnog broja bodova svih članova Povjerenstva.

Rezultate testiranja i poziv kandidatima na razgovor ( intervju ) bit će objavljen na web stranici Škole